04-7706793
       
  זמינות 24/7 במקרים דחופים:   058-6868787

עו"ד צבאי

במידה והנכם זקוקים לשירותיו של עו"ד צבאי סימן שנעצרתם על ידי המשטרה הצבאית או שהנכם מואשמים באישום כלשהו בפרקליטות הצבאית. העבירות הנפוצות בזמן השירות הצבאי הסדיר הן עבירות הנוגעות לשימוש בסמים, עריקות ועבירות נשק. גם כאשר מדובר בעבירה המקבילה לעבירה פלילית באזרחות הרי שמדובר במערכת שיפוט שונה שיש להכיר לעמוק, לכן חשוב לפנות לגורם משפטי המתמחה בדין צבאי. מקרים אחרים הדורשים את התערבותו של עורך הדין הם קבילה כנגד קצין או נגד, גיוס ופטור משירות צבאי, ייצוג בוועדת ערר למשרתי הקבע, סיוע בהסדרת תנאי השירות ועוד.

מתמודדים עם החקירה בעזרת עו"ד צבאי 

במרבית המקרים בהם הנחקר יזדקק לעורך דין הוא יועמד לחקירה לראשונה בחייו. חוסר הניסיון בהתמודדות עם מצבים דומים, הלחץ הנפשי שהדבר יוצר והעובדה כי החוקרים יודעים להשתמש בסיטואציה לטובתם מאלצת את הנחקרים לפנות בהקדם לקבלת ייצוג משפטי. במידה והדבר יעשה רק לאחר החקירה הראשונית הרי שיתכן ונעשה נזק בלתי הפיך, משום שיהיה קשה עד בלתי אפשרי למחוק דברים שנאמרו בחקירה.

הכנה מוקדמת ומוקפדת לשאלות שצפויות להישאל, הכרת הזכויות של הנחקר ושל החוקרים ושימוש בניסיון העבר של עורך הדין הם כלים חזקים מאד איתם תוכלו להצטייד.

משרד עורכי דין קגן ושות' ישמחו ללוות אתכם לכל אורך החקירה הצבאית, לייצג אתכם בוועדות השונות ולהמתיק את העונש במידת האפשר.

הסדר נוח בחסות משרד עו"ד קגן ושות'

לא תמיד ניתן להגיע לזיכוי מוחלט, אך מעורבותו של עורך דין טוב בהחלט יכולה להביא את התביעה להסתפק בהסדר טיעון נוח. בין אם מדובר באישום פלילי חמור או עבירה צבאית בעלת השלכות משמעותיות – משרד עו"ד קגן ושות' ישמח להעניק לכם את המעטפת המשפטית המקצועית והטובה ביותר. משרדינו מיומן בניהול תיקים מורכבים ונחל הצלחה יתרה גם בתיקים אשר נראו אבודים בהתחלה. המענה הניתן הינו אישי, מותאם אישית לכל לקוח וכולל זמינות מלאה לכל אורך התהליך.

 

עו"ד צבאי

חזרה למעלה

לתאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים