04-7706793
       
  זמינות 24/7 במקרים דחופים:   058-6868787

עו"ד פלילי

עו"ד פלילי, כמו כל עורך דין אחר, נשפט בסופו של דבר לפי התוצאות שלו. בעוד עורכי דין העוסקים בדינים אחרים משפיעים יותר על רמת החיים שלנו, הרי שעורך דין פלילי משפיע על גורלנו. חייו של אדם יכולים להתהפך מקצה לקצה במידה והוא ישלח למאסר, כאשר הדבר נוגע לא רק לו אלא גם לחיי משפחתו. במידה והדבר יסתיים ברישום פלילי הרי שעצם הרישום הפלילי יכול להוות מטרד עבור אנשים המעוניינים לעסוק במשרה ציבורית או במשרה הדורשת תעודת יושר כמו עריכת דין או רפואה. עורך דין פלילי טוב ידע לטפל גם במקרה מן הסוג הזה, לעזור במחיקת הרישום או בקיצור זמן ההתיישנות.

 

עו"ד פלילי עבור נפגעי עבירה 

כשמדובר בעורך דין פלילי, מקובל תמיד לחשוב על הצד המואשם אשר זקוק להגנה מפני תביעת המדינה. במשך השנים הכיר בית המשפט גם בזכויותיהם של נפגעי העבירה וקרוביהם. חוקים ותקנות שונות נחקקו באשר לזכויותיהם אך לא תמיד די בהם. על מנת להקל על הנפגעים במידת האפשר ולעזור להם לממש את מלוא זכויותיהם יש צורך בעורך דין פלילי אשר יעמוד לצידם, יגיש השגות ועתירות לערכאות השונות, יסייע בהכוונתם למומחים שונים ועוד.

משרד עורכי דין קגן ושות' מטפל כבר שנים ארוכות ברגישות רבה במקרים מסוג זה ומייצג בהצלחה יתרה נפגעי עבירות הפליליות.

 

אין חכם כבעל ניסיון

הניסיון של משרד עורכי דין קגן ושות' הוא אחד הכלים הכי חזקים העומדים לרשותם. היכרות עם המצבים השונים אליהם יכול להיקלע התיק, ההתמודדות עם מגוון סעיפי אישום מורכבים לאורך השנים והיכולת להיעזר בשירותים חיצוניים במידת הצורך מספקת ללקוח את המעטפת המשפטית המלאה והמקצועית ביותר. כמו כן המשרד מטפל בהגשת עתירות לבג"ץ, טיפול בהליכים פליליים ומנהליים, ייצוג בפני וועדות צבאיות ובתי דין צבאיים ועוד.

המשרד מעניק שירות בשפה העברית, הרוסית והאנגלית ומקפיד על שירות אישי ומאמץ מקסימלי בכל תיק ותיק, תוך לחימה בלתי מתפשרת עבור הלקוח – גם במצבים בהם המצב נראה אבוד.

 

עו"ד פלילי

 

חזרה למעלה

לתאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים