04-7706793
       
  זמינות 24/7 במקרים דחופים:   058-6868787

עבירות מס

אנו נתקלים ברשויות המס בצמתים רבים ותכופים של חיינו – מס הכנסה, המע"מ, מיסי מקרקעין ועוד. לצד החובות המוטלות על אזרחי המדינה לעמוד בדרישות והנטלים השונים, עבירה על חוקי המס מעמידה סיכון לניהולו של הליך פלילי. שלא כפי שחושבים לעיתים, בגין ביצוען של עבירות מס קיים סיכון להטלת עונשים כבדים שאינם כלכליים בלבד אלא כולל גם עונשי מאסר ממושכים. זאת, בגין עבירות מס חמורות יותר כגון הלבנת הון, זיוף חשבוניות ומסמכים שונים, אולם גם בשל עבירות פחותות בחומרתן כגון אי העברת דיווחים כדין למע"מ.

טיפול נכון בהיבט הפלילי כולל ליווי צמוד של עורך דין פלילי העוסק בתחום, יכול לסייע משמעותית ביחס לתוצאות היכולות לנבוע מההליך הפלילי.

התמודדות נבונה עם הסיכון תכלול היוועצות בעורך דין עוד קודם להגעה לחקירה או בירור, שכן הדברים הנאמרים בחקירה ילוו את החשוד גם בהמשך ההליך ויכולות להביא לתוצאות שאינן ניתנות לביטול או שינוי. מובן, שהיוועצות וייצוג על ידי עורך דין בשלב מאוחר יותר עדיף תמיד על פני היעדר ייצוג.

יש לזכור, כי מדובר בחקירה פלילית לכל דבר ולכן קיים יתרון לעורך דין המתמחה גם בתחום הפלילי, להבדיל מעורך דין המתמחה בדיני מיסים בפן האזרחי בלבד.

חזרה למעלה

לתאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים