04-7706793
       
  זמינות 24/7 במקרים דחופים:   058-6868787

משפט פלילי

עורך הדין הפלילי הוא גורם בעל השפעה רבה על תוצאות ההליך המתנהל בכל השלבים השונים של המשפט הפלילי. שימוש בטקטיקה, העלאת טענות או העלאתן של במועד ואי העלאתן בכלל, ניסיון אל מול גורמים שונים כמו בית המשפט, הפרקליטות והתביעה – כל אלה הינם לעיתים בעלי השפעה מכרעת.

מכאן, שפעולות עורך הדין הפלילי וזהותו חשובים ביותר ללקוח – הנחקר, הנאשם ולעיתים אפילו העד או המתלונן. הווה אומר, שבחירת עורך הדין היא מהשאלות החשובות ביותר במהלך ההליך.

עמידה על הזכויות העומדות ללקוח פשוטה יותר מקום בו הוא מיוצג על ידי עורך דין פלילי. כיוון שתחילת ההליך – החקירה, יכולה להשפיע על המשכו, קיימת חשיבות רבה לייצוג החל מהשלבים המוקדמים ביותר, ורצוי עוד קודם להגעה לחקירה.

על כן, מומלץ להיערך לייצוג בשלב מוקדם ככל הניתן. בחירה של עורך דין, הגם שחשוב שתהיה לאחר הליך מעמיק, מומלץ שתהיה מהירה.

כיוון שלרוב ההליך הפלילי תופס את הנוגעים בדבר בהפתעה ולא ניתן להיערך כיאות, או לכל הפחות קשה יותר מקום בו מצויים בשלילת חירות כזו או אחרת, מומלץ להסתייע במהלך ההליך בבני משפחה וחברים.

להחלפת עורך דין במהלך ההליך שיקולים לכאן ולכאן. מחד גיסא, ייצוג רציף הוא בעל חשיבות של ממש. במידה ועורך הדין הנחה את לקוחו לפעול בדרך מסוימת, יתכן שבשינוי הטקטיקה לאחר שננקטה בשלב מאוחר יותר ייצא שכרו של הלקוח בהפסדו, מה גם שלעיתים הלקוח מתקשה לראות את רוחב היריעה, בין אם בשל מצבו המלחיץ והקשה (למשל, בהיותו במעצר), ובין אם בשל היעדר ניסיונו והבנתו המקצועית של הלקוח. מאידך גיסא, לעיתים אין מנוס מהחלפת הייצוג. כך, במקרים בהם התקשורת בין הלקוח לבין סנגורו לקויה וקשה, כאשר אבד האמון ביניהם וכמובן, במקרים בהם סבור הלקוח ששביעות רצונו מעורך דינו נמוכה.

עצותיו של עורך הדין הפלילי ובעל הניסיון ללקוחו הינן לרוב תולדה של ניסיונו וניתוח התמונה על ידו.

צרו קשר בהקדם האפשרי על מנת לתאם פגישת יעוץ והכוונה חינם עם עורך דין המתמחה בתחום או לקבלת מידע נוסף

חזרה למעלה

לתאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים