04-7706793
       
  זמינות 24/7 במקרים דחופים:   058-6868787

על המשרד

קגן ושות' הינו משרד עורכי דין המתמחה במגוון תחומי משפט תוך שימת דגש על מקצועיות בלתי מתפשרת לצד מתן מענה משפטי מלא לאינטרסים של לקוחותיו.

המשרד מתמחה בטיפול מקיף הכולל ייצוג וייעוץ בהליכים פליליים ומנהליים שונים בפני כלל הערכאות המשפטיות ומול כל הגורמים הרלוונטיים לצורך כך.

ה"אני מאמין" של המשרד מורכב מלחימה בלתי מתפרשת למען הלקוח, תוך שימת דגש על רצונותיו והגנה מלאה על האינטרסים שלו, וכל זאת תוך הפגנת הרמה המקצועית הגבוהה ביותר ועדכון מתמיד בחידושים. כחלק משאיפת המשרד למתן מעטפת משפטית מלאה ביתר תחומי המשפט ("one stop shop"), עובד המשרד בשיתוף פעולה עם משרדים מובילים נוספים בתחומים רבים ומגוונים.

למשרד התמחות מיוחדת בייצוג בפני בתי דין צבאיים ובפני ערכאות צבאיות שונות, כגון הוועדה להתרת התחייבויות, ועדות שכר, הליכי השעיה, הליכי הדחה ועוד. טיפול זה נוגע הן למשרתי הקבע והן לחיילים בשירות חובה ביחס לשאלות של דין משמעתי (דמ"ש), תנאי שירות, גיוס לשירות צבאי, הסדרת מעמד לשוהים בחו"ל (בני מהגרים, שוהים בחו"ל שלא ברשות, משתמטים) ועוד. כחלק מהגישה הכוללת של המשרד, הוא מעניק סיוע גם בטיפול בסוגיות הנוגעות לקצין התגמולים ("תביעות משרד הביטחון").

טיפול המשרד בהליכים פליליים כולל את כלל השלבים של המשפט הפלילי – ייעוץ לפני חקירה, ייעוץ במהלך חקירה, שחרור ממעצר, הליכי שימוע, ניהול הליכי הוכחות (שמיעת ראיות), חקירת מומחים, טיעונים לעונש, הסדרי טיעון, הגשת ערעורים, ועדות אסירים ועתירות אסיר, ועדות לעיון בעונש, הגשת בקשות חנינה, הגשת בקשות למחיקת רישום פלילי וכיוצ"ב. כל זאת, במגוון העבירות, קלות כחמורות – עבירות צווארון לבן, עבירות אלימות, עבירות סמים, עבירות מין והטרדה מינית, עבירות תכנון ובנייה, עבירות רכוש, תיקי תעבורה מורכבים ועוד. לצד ייצוג של חשודים ונאשמים בהליכים פליליים, המשרד מטפל גם בליווי נפגעי עבירה בעבירות שונות ובפני ערכאות שונות.

כמו כן, עוסק המשרד בתחומי המשפט המנהלי ומטפל בהגשת עתירות שונות לבית הדין הגבוה לצדק (בג"ץ) ובתי המשפט המנהליים השונים, אגב הליך פלילי או בנפרד אליו.

לעורכי הדין במשרד, ובראשם עורך הדין יובל י. קגן, עורך דין פלילי ועורך דין צבאי, ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים וחמורים.

למשרד סניפים ברמת גן ובחיפה בהם ניתן מענה גם בשפה האנגלית ובשפה הרוסית והוא זמין לייעוץ במקרים דחופים במהלך כל שעות היממה בטלפון: 058-6868787.

 

 

 

חזרה למעלה

לתאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני