04-7706793
       
  זמינות 24/7 במקרים דחופים:   058-6868787

עורך דין צבאי

כל חייל המשרת בצבא ההגנה לישראל עשוי להיתקל במצב בו הוא זקוק לשירותיו של עורך דין צבאי. עוד טרם הגיוס ייתכן והמועמד לשירות הביטחון יזדקק לייעוץ משפטי הנוגע לפטור משירות סדיר, הסדרת מעמד השוהים בחו"ל, תנאי שירות ועוד. חייל המשרת בשירות סדיר עשוי להתמודד במהלך שירותו עם חקירות של מצ"ח או בהאשמות הנוגעות לעבירות סמים ונשק, הטרדה מינית, מחיקת רישום פלילי צבאי ועוד. במידה והחייל נקלע לאחד מן המצבים הנ"ל עליו לפנות בהקדם האפשרי לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי הולם. פניה בשלב מאוחר מדי לגורם המשפטי עשויה להיות בעלת השפעה שלילית על תוצאות המשפט.

 

קגן ושות' עורכי דין – עורך דין צבאי 

על כל חייל לקחת בחשבון כי אישומים בהם ימצא אשם במהלך שירותו הצבאי ילוו אותו גם באזרחות, לכן יש להתייחס במלוא הרצינות לכל אישום ואישום. התמודדות נכונה עם חקירות מצ"ח הנוגעות לסמים, נשק והטרדה מינית עשויות להשפיע באופן משמעותי על תוצאות המשפט ומומלץ להגיע עם ליווי משפטי כבר מן החקירה הראשונה. 

תחבולות חקירה שונות אליהן יכין עורך הדין את הנאשם, ייעוץ בנוגע למתן או אי מתן שתן, התנהלות במהלך מעצר ועוד הם רק חלק מהסיבות מדוע יש לפנות לגורם משפטי אשר ייתן הכוונה וייעוץ. מקרים אחרים בהם יש צורך בעורך דין צבאי הם :

  • ערעור על שינוי תפקיד, פסילת מקצוע או הורדת פרופיל
  • הסדרת תנאי שירות
  • הגשת קבילה כנגד גורם צבאי
  • ייצוג בוועדת הערר למשרתי קבע 
  • ועוד

 

עושים סדר במשפט הצבאי

על מנת לעשות סדר במשפטי הצבאי תוכלו לפנות למשרד עורכי דין קגן ושות' המתמחה במגוון תחומי משפט הכוללים בין היתר את המשפט הפלילי והצבאי. לכל עורכי הדין במשרד וכמובן לעומד בראשם עו"ד יובל י. קגן ניסיון רב בדינים הפליליים והצבאיים. המשרד שואף להישגיות ומצוינות ומספק מעטפת משפטית מקיפה בכל תחומי המשפט. היכרות מעמיקה עם החוק ואמונה עיקשת בצדקת הלקוח היא המאפשרת למשרד לנחול הצלחה רבה בכל תיק.

 

עורך דין צבאי

חזרה למעלה

לתאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים